تعمیرات

زندگی همه ما در دنیای امروز با تکنولوژی و وسایل الکترونیکی هوشمند گره‌خورده؛ اما ازآنجایی‌که هر وسیله‌ای - به‌ویژه وسایل الکترونیکی - امکان خراب‌شدن دارد، تعمیرات آن‌ها همیشه جز نیازهای روزمره افراد به‌حساب می‌آید.

پیداسرویس ماندگار با تشکیل گروهی از متخصصین و تکنسین‌های باتجربه و حرفه‌ای در زمینه تعمیرات موبایل و تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوتر، کنسول‌های بازی و پرینتر و با استفاده از قطعات باکیفیت و اورجینال بخش اعظمی از نیازهای شما را در خصوص تعمیرات وسایل الکترونیکی هوشمند برطرف خواهد کرد.

این تنها کافی نیست؛ ما کیفیت خدمات خود را تضمین می‌کنیم!

به‌منظور آسودگی خاطر شما عزیزان، تمامی وسایلی که توسط پیداسرویس ماندگار تعمیر شوند تا یک سال از فراگارانتی برخوردار خواهند شد.

در طول این یک سال هرگونه رخدادی برای وسیله تعمیر شده شما به وجود آید، دستگاه بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای مجدد نزد ما تعمیر خواهد شد. چنانچه به تشخیص کارشناسان واحد تعمیرات مجموعه پیداسرویس، دستگاه قابل تعمیر نباشد، با یک دستگاه نو تعویض خواهد گردید.

برای تلفن همراه، تبلت و لپ‌تاپ با احتساب محدوده قیمتی خود مبلغ فراگارانتی برای آن‌ها تعیین می‌شود.

همچنین شما می‌توانید کامپیوتر، پرینتر یا کنسول بازی خود را با پرداخت مبلغ دلخواه تحت پوشش فراگارانتی قرار دهید.

لازم به ذکر است که در خصوص کامپیوتر، پرینتر و کنسول‌های بازی، بسته به میزانی که شما فراگارانتی خریداری می‌کنید، میزان خدمات‌دهی رایگان مجموعه پیداسرویس ماندگار نیز تغییر خواهد کرد.

به‌عنوان‌مثال با خرید فراگارانتی یک‌میلیون‌تومانی، دستگاه شما در صورت برزو مشکل تا سقف 10 میلیون تومان رایگان تعمیر خواهد شد.

ما تا همیشه همراه شما خواهیم بود تا هیچ‌وقت نگران وسایل الکترونیکی و گران‌قیمت خود نباشید.