فراگارانتی پیدا سرویس چیست ؟

فراگارانتی پیدا سرویس چیست؟

شرکت پیدا سرویس ماندگار برای حمایت از مشتریان عزیز به ارائه‌ی خدمات فراگارانتی می‌پردازد. جالب است بدانید که این خدمات بدون واسطه و در خود شرکت انجام می‌شود بنابراین شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان بدون اتلاف وقت و با خیال راحت در امنیت کامل خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

فراگارانتی تجهیزات الکترونیک شرکت پیدا سرویس

پوشش‌های خدمات عبارتند از:

شکستگی بر اثر ضربه

سرعت زندگی این روزها بسیار زیاد شده است. برای عقب نماندن از حرکت سریع جهان ما هم باید دقت و سرعت عمل‌مان را بالا ببریم. اما ممکن است گاهی در لابه‌لای مشغله و دویدن‌ها گوشی از دست‌هایمان بلغزد و بر زمین بیافتد! اصلا جای نگرانی نیست سرعت‌تان را کاهش ندهید شرکت پیدا سرویس ماندگار بدون اتلاف وقت خسارت وارده را جبران می‌کند و در کوتاه‌ترین زمان گوشی تلفن همراه‌تان را تعمیر خواهدکرد.

آب‌خوردگی و نفوذ مایعات

معمولا شرکت‌های سازنده موبایل، حتی برای گوشی‌های ضدآب، زیان‌های وارده از رطوبت‌دیدگی و آب‌خوردگی را پشتیبانی نمی‌کنند پس اگر گوشی همراه شما در اثر تماس با آب دچار آسیب شود، شامل ضوابط گارانتی شرکت طرف قرارداد نیست. بهترین راه جلوگیری از این اتفاق، داشتن فراگارانتی شرکت پیدا سرویس با هزینه قابل قبول سالیانه برای گوشی‌های همراه شما است. با دارا بودن فراگارانتی پیدا سرویس، در صورت خیس شدن تلفن همراه‌تان لازم نیست برای تعمیرات هزینه‌ی اضافی پرداخت نمائید تنها کاری که باید انجام دهید تحویل گوشی به شرکت پیدا سرویس است.

نوسانات ولتاژ برق

برای هر وسیله‌ی برقی امکان وقوع اتصالی وجود دارد. نوسان‌های برقی ممکن است باعث ایجاد مشکل در سیستم‌عامل گوشی همراه شوند و در ادامه‌ی زیان‌های وارده ممکن است مدار محافظ ورودی شارژر و یا برددستگاه تلفن هم بسوزد. قطع به یقین خرید لوازم، هزینه و وقت زیادی خواهد گرفت. افزون بر این اطمینان از اصل بودن لوازم جایگزین شده هم بسیار سخت است اما شما می‌توانید با خرید فراگارانتی پیدا سرویس میزان خسارت‌های وارده را کامل کم کنید.

الکل و نفوذ مواد شیمیایی

با شیوع روزافزون کرونا استفاده از الکل و مواد شیمیایی جهت ضدعفونی کردن سطوح و گوشی‌های همراه رواج و افزایش پیدا کرده است. خالی از لطف نیست که بدانید مواد ضدعفونی و الکل به درگاه شارژر، هندزفری و همین‌طور اسپیکرها نفوذ می‌کنند و باعث آسیب جدی تلفن خواهند شد. با خرید فراگارانتی پیدا سرویس شما می‌توانید تا 100 درصد خسارت‌های وارده را جبران شده بدانید.

حوادث طبیعی و غیرمترقبه

تلفن همراه مانند اتومبیل و خانه پیوسته در معرض خطر آتش‌سوزی یا خطر افتادن در آب، و یا آسیب دیدن در زلزله است. شرکت پیدا سرویس ماندگار تمام بلایای طبیعی را تحت پوشش قرار می‌دهد. پیدا سرویس در همه‌ی حوادث و #تاهمیشه کنار شما خواهد ماند.

مشکلات سخت‌افزاری

به اختلالاتی گفته می‌شود که به دلیل بروزشان، عملکرد بخش یا تمامی قسمت‌های یک تلفن همراه با مشکل مواجه می‌شود. سخت‌افزار قطعات فیزیکی و قابل لمس گوشی است. از مهم‌ترین قطعه‌های سخت‌افزاری تلفن همراه هوشمند می‌توان به صفحه نمایشگر، دوربین‌ها، بلندگوها، مودم‌ها، حافظه و ذخیره‌سازی، پردازنده تصویر و ویدئو، پردازنده گرافیکی، پردازنده مرکزی، آی‌سی‌ها و بردها اشاره کرد. چنان‌چه به مشکلات سخت‌افزاری برخوردید کار را به پیدا سرویس ماندگار بسپارید.